Пятница, 25.09.2020, 00:46
Приветствую Вас Гость | RSS

Натяжні стелі DPS у Косові

Тепла підлога нагрівальна плівка

НАГРІВАЛЬНА ПЛІВКА ДЛЯ ПІДЛОГИ  Фільм про монтаж нагрівальної плівки-"EСOFILM"http://youtu.be/lC5ZwL2hk5E           ----          http://youtu.be/88ukHC4ZtjI

Що є джерелом інфрачервоного випромінювання?

НАГРІВАЛЬНА ПЛІВКА ДЛЯ ПІДЛОГИ "EСOFILM" ПЕРЕВАГИ

Будь-яке тіло, нагріте до певної температури, випромінює теплову енергію в інфрачервоному діапазоні спектру електромагнітних хвиль і може передавати цю енергію за допомогою променистого теплообміну іншим тілам. Передача енергії проходить від тіла з вищою температурою до тіла з нижчою температурою, при цьому вони мають різну випромінюючу і поглинаючу здатність, яка залежить від природи двох тіл, від стану їх поверхонь і т.д.

  Електромагнітне випромінювання має квантово-фотонний характер. При взаємодії з речовиною фотон поглинається атомами речовини, передаючи їм свою енергію. В наслідок чого зростає енергія теплових коливань атомів в молекулах речовини, тобто енергія випромінювання переходить в теплову.

   Суть променистого опалювання полягає в тому, що джерело випромінювання генерує, формує в просторі і направляє теплове випромінювання в зону обігріву. Воно потрапляє на огороджувальні конструкції (підлога, стіни), технологічне устаткування, тіло людини, що знаходяться в зоні опромінювання, і нагріває їх. Потік випромінювання, поглинаючись одягом і шкірою людини, створює тепловий комфорт без підвищення температури навколишнього повітря. Повітря в приміщеннях, що обігріваються, залишаючись практично прозорим для інфрачервоного випромінювання, нагрівається за рахунок "вторинного тепла", тобто конвекції від конструкцій і предметів, нагрітих випромінюванням.

 

Вплив інфрачервоного випромінювання на живі організми

 

Встановлено, що дія інфрачервоного випромінювання сприятливо позначається на людині. Якщо теплове випромінювання з довжиною хвилі більше 2 мкм сприймається в основному шкірним покривом з проведенням теплової енергії, що утворилася, всередину, то випромінювання з довжиною хвилі до 1,5 мкм проникає крізь шкіру, частково нагріває її, досягає системи кровоносних судин і безпосередньо підвищує температуру крові. При певній інтенсивності теплового потоку його дія викликає приємне теплове відчуття.

   При інфрачервоному променистому обігріві тіло людини віддає велику частину надмірного тепла шляхом конвекції навколишньому повітрю, що має нижчу температуру. Така форма тепловіддачі сприятливо впливає на самопочуття. Теплова енергія від інфрачервоних обігрівачів не поглинається повітрям, тому все тепло від приладу практично без втрат досягає предметів і людей в зоні його дії і гріє саме їх, а не повітря. Інфрачервоний спосіб передачі тепла означає нагрівання поверхонь (підлоги, стіни, меблі) в зоні обігріву, а не повітря, як при конвекційному опалюванні, що гарантує відсутність протягів і скупчень пилу. Тепло концентрується знизу, у поверхонь, а не під стелею.

   Променисте тепло створює відчуття, що температура навколишнього середовища дещо вища (на 3-4°C). Це дозволяє відчувати себе комфортно при нижчій температурі. Нагадаємо, що зниження температури в приміщенні на 1 градус дає 5% енергозбереження!

   Обігрівач не сушить повітря, не спалює кисень, не піднімає пил і не шумить, а його сучасний дизайн прикрасить будь-який інтер'єр. Інфрачервоні керамічні обігрівачі працюють безшумно, без вібрації і, за відсутності продуктів згоряння, додаткові системи витяжної вентиляції не потрібні.

 

Інфрачервоні випромінювачі можуть також використовуватися в сільському господарстві для обігріву теплиць, в тваринництві, в тераріумах. Оскільки вологість повітря не зменшується, для теплиці це ідеальний варіант, оскільки потреби в постійному додатковому зволоженні повітря немає.

 

                             ПЕРЕВАГИ

-економніше газового і центрального опалення в 10 разів і більше;

-економніше до 30% у порівнянні з традиційними системами електричного опалення; додаткова економія до 40% при використанні режиму терморегуляції (наприклад - за опалення будинку площею 100 м кв. Ви будете платити всього 100-150  гривень в місяць);

-економія в 3 рази при використанні інфрачервоного опалення як додаткового;

-можливість накопичення тепла вночі при використанні пільгового тарифу (20% від денного);

-незалежність від постійного дорожчання газу;

-простота і швидкість монтажу;

-простота демонтажу - при переїзді в нове житло Ви забираєте опалення з собою;

-прогріває приміщення швидко і рівномірно;

-більш високий комфорт при меншій температурі повітря;

-зменшення висихання повітря;

-відсутність руху часток пилу, що робить цей тип опалення незамінним для людей з захворюваннями дихальних шляхів (астма, інше), захворюваннями суглобів;

-не потребує гарантійного і поточного обслуговування;

-можливість гнучкого програмування мікроклімату окремо для кожного приміщення.

  

   Монтаж і установка опалювальних систем "FENIX" - процес швидкий і не трудомісткий. До того ж  монтаж тепловипромінюючих панелей і плівок не потребує виготовлення дорогої проектної документації.

Немає необхідності в газовому опалюванні.

   В той час, як при конвекційному опалюванні нагрівальним елементом в першу чергу нагрівається повітря, яке потім віддає тепло при циркуляції по поверхні предмету (стіни, меблі), що нагрівається, то при інфрачервоному опалюванні теплопередача відбувається в основному випромінюванням.

    Випромінюване тепло, потрапляючи на предмети (стіни, підлога, меблі), відбивається частково (приблизно на 15%). Його більша частина (близько 85%) предметами поглинається. Тут відбувається перетворення випромінювання в теплову енергію (нагріваються предмети), внаслідок чого відбувається теплопередача конвекцією, тобто повітря нагрівається від предметів.

  В результаті того, що відсутня турбулентність повітря в приміщенні, набагато менше і циркуляція пилу, яка часто буває причиною різних хвороб: астми, запалень верхніх дихальних шляхів і т.п. Завдяки підвищеній температурі стін міняються умови утворення поверхневих конденсацій, не пересушується повітря.

   Більш рівномірною стає температура у вертикальному профілі - на 1-2°C між підлогою і стелею (при конвекційному опалюванні різниця складає 1°C на 30-50 см висоти). Забезпечується вищий комфорт при меншій температурі повітря в приміщенні. Комфорт забезпечується при температурі повітря 18-19°C, тим самим економиться як мінімум 18-24% енергії.

 Використання опалювальних систем "FENIX" дозволяє гнучко регулювати температуру в приміщенні по зонах і залежно від часу доби. Програмовані термостати змінюють і підтримують температуру за встановленою тимчасовою програмою. Від найпростіших, які можуть перемикатися тільки між двома температурами (зручність, згасання) макс. чотири рази на день, до так званих "інтелігентних термостатів" з логікою "Fuzzy".

 

  Центральний пристрій контролю дозволяє регулювати режими обігріву всього об'єкту з одного пульта. Регулятор контролює до восьми режимів зміни температури в будь-якому приміщенні. Стандартом є від 4 до 32 приміщень, можливе підключення 512 приміщень. Програмування здійснюється за допомогою пристрою управління або комп'ютера, управління можливе за допомогою телефонного модему або GSM-воріт


НАГРІВАЛЬНА ПЛІВКА ДЛЯ ПІДЛОГИ "EСOFILM"

ПЕРЕВАГИ

НАГРІВАЛЬНА ПЛІВКА ДЛЯ ПІДЛОГИ "EСOFILM" ПЕРЕВАГИ

 

   Нагрівальні плівки ECOFILM є унікальними технічними виробами, які застосовуються для опалювання великих площ. Нагрівальна система складається з ламінатної поліефірної плівки з нанесеним графітним шаром, з проводів і супутніх пристосувань.

   Нагрівальні плівки ECOFILM поставляються в двох варіантах виконання - для стелі і для підлоги.

 

СФЕРА ЗАСТОСУВАННЯ

 

- нагрівальна плівка під бетонні і керамічні покриття;

- нагрівальна плівка під ламінат, паркет і дерев'яну підлогу (!);

- плівка для обігріву стін і стель (встановлюється між гіпсокартоном і шаром утеплювача);

- плівка для обігріву дзеркал і інфрачервоних кабін (саун).

 

ОПИС

 

     Плівка ECOFILM F - застосовується для так званої "теплої підлоги"

    Виробляється в потужностях від 150 до 200 Вт/м? - при підлоговому опалюванні з плитковим або мармуровим настилом. Плівка потужністю 60 Вт/м? призначена для дерев'яних і, потужністю 80 Вт/м?, для ламінатних настилів. Активна (нагрівальна) ширина плівки - 50 см. По краях плівки розміщена ненагрівальна смуга шириною 5 см, за допомогою якої плівка прикріплюється до конструкції підлоги. Загальна ширина плівки складає 60 см.

    Плівка ECOFILM C - призначена для стельового опалювання.

Виробляється в потужностях від 140 до 200 Вт/м2. При так званому "стельовому опалюванні" теплова потужність рівномірно розподіляється по всій його поверхні, при цьому температура стелі залишається низькою (35 - 40°C). Таку комбінацію можна вважати ідеальною для комфорту і економічності. До того ж система діє за принципом випромінювання м'якого тепла, а це означає, що не відбувається конвекція і висушування повітря.

   Активна (нагрівальна) ширина плівки - 30 або 50 см (виробляється два типи). По краях плівки розміщена ненагрівальна смуга шириною 5 см, за допомогою якої плівка прикріплюється до конструкції стелі. Загальна ширина плівки складає 40 або 60 см.

 

Статистика


Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0

Форма входа

Поиск

Календарь

«  Сентябрь 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930